Nesnelerin İnterneti, akıllı telefonunuzu ve bir uygulamayı kullanarak kapı kilitlerinizi, ışıklarınızı, termostatlarınızı ,  süpürgelerinizi ,  çim biçme makinelerini ve hatta evcil hayvan besleyicilerinizi uzaktan kontrol edebileceğiniz akıllı bir ev kurmayı her zamankinden daha kolay hale getirdi . Ayrıca, evinizi hemen hemen her yerden izlemenizi kolaylaştırdı (ve nispeten uygun fiyatlı). Akıllı güvenlik sistemleri son derece özelleştirilebilir ve kendin yap kitleri olarak veya profesyonel kurulum ve izleme içeren tam gelişmiş kurulumlar olarak mevcuttur.

İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, kendi kendinize izlediğiniz bir sisteme gidebilir veya alarm verildiğinde yerel itfaiye ve polis departmanları ile iletişime geçecek profesyoneller tarafından evinizin 7/24 gözetim altında tutulması için bir abonelik ücreti ödeyebilirsiniz. Tatile gittiğiniz zamanlar için isteğe bağlı izleme hizmetlerinden bile yararlanabilirsiniz. Elbette, ne kadar fazla teminatınız varsa, o kadar çok ödeme yapmayı bekleyebilirsiniz.

Özel bir güvenlik sistemine hazır değilseniz, iç ve dış güvenlik kameraları, görüntülü kapı zilleri, hareket sensörleri ve akıllı kilitler dahil olmak üzere, telefonunuzu veya tabletinizi kullanarak evinizi her yerden izlemenizi sağlayan çok sayıda bağımsız cihaz mevcuttur.

Dışarıdayken evinizi nasıl koruyacağınıza ve izleyeceğinize karar verirken bilmeniz gerekenler burada.

Güvenliği ve Ev Otomasyonunu Kolaylaştırma

Akıllı bir ev güvenlik sistemi, Wi-Fi ağınıza bağlanır, böylece akıllı telefonunuzu ve bir uygulamayı kullanarak güvenlik cihazlarınızı izleyebilir ve kontrol edebilirsiniz. Giriş seviyesi sistemler genellikle bazı kapı ve pencere sensörleri, bir hareket detektörü ve  bu cihazlarla Wi-Fi, Z-Wave, Zigbee veya tescilli bir ağ gibi bir veya daha fazla kablosuz protokol kullanarak iletişim kuran bir  hub içerir. Tüm evinizi kapsamak için ekstra kapı, hareket ve pencere sensörleri ekleyebilir ve kapı kilitleri, garaj kapısı açıcıları, iç ve dış güvenlik kameraları, ışıklar, sirenler, duman / CO dedektörleri, su sensörleri içeren kapsamlı bir sistem oluşturabilirsiniz. ve dahası.

Cev Teknoloji akıllı alarm sistemleri evinizde oluşabilecek hırsızlık, gaz kaçağı, acil sağlık, yangın, su baskını gibi acil durumlarda emniyet, itfaiye, sağlık birimlerinin en hızlı şekilde yönlendirilmesini sağlayarak size ve sevdiklerinize tam koruma sağlar.

Cev Teknoloji Güvenlik Sistemleri kullandığı son teknoloji ve hassas algılayıcılarla tüm beklenmedik girişimleri anında tespit eder; sizin ve sevdiklerinizin güvenliği için 365 gün 24 saat çalışır.

Kablolu Alarm Sistemi

Kablolu alarm sisteminde manyetik kontak, hareket dedektörü, harici-dahili siren ve tuş takımı alarm paneline kablolar yardımı ile bağlanmaktadır.

Kablosuz Alarm Sistemi

Kablosuz alarm sisteminde manyetik kontağın ve hareket dedektörünün alarm paneline bağlanması için kablo gerekmemektedir.

Cev Teknoloji Gözlem Merkezi ile Her Şey Kontrol altında!

  •  Aktivite raporları
  •  Kurma-kapama raporları
  •  Elektrik kesintileri bildirimi
  •  Alarmların yetkiliye ve acil durumlarda ilgili birimlere bildirimi
  •  7/24 telefon ile destek hizmeti
  •  Tüm telefon kayıtlarının tutulması

 

Cev Teknoloji 7/24 Güvendesiniz!

Cev Teknoloji Akıllı Alarm Sistemleri ile hırsızlık, gaz kaçağı, acil sağlık, yangın, su baskını tehlikelerine karşı eviniz ve işyeriniz 7/24 koruma altındadır.